Boğa için bağırsak sorunları ve Başak için baş ağrısı …Temmuz 2023’te sağlığınıza dikkat edin…

Koç burcu

Sağlık, işte veya evde stres nedeniyle kötüleşme riskiyle bu ay Koç burcu için kritik bir konu olabilir. Bu nedenle Koç, duygusal durumlarına dikkat etmelidir.

Boğa burcu

Yaz tatili sırasında Boğa yağlı veya tatlı yiyeceklere aşırı düşkün olabilir. Bağırsaklar bundan hoşlanmayacak, bu nedenle Temmuz ayında diyetlerini takip etmek ve kendileri için detoksifikasyon günleri düzenlemek daha iyidir. Bir tatil seçerken, su kenarında bir tatil seçin: deniz havası, sağlığı ve cilt durumunu iyileştirir.

İkizler

İkizler daha fazla yağsız et, balık ve sebze yerse sağlığını koruyacaktır. Kişniş gibi aromatik baharatlarla birleştirilmiş temiz bir diyet: daha fazla güç ve iyi bir ruh hali olacaktır.

Yengeç

Tatilin sorun çıkarmaması için koruyucu kremler ve antihistaminikler stoklamalısınız. Sağlık konularında, Yengeçler doktor tavsiyesinden çok sezgiye güvenir, ancak şimdi risk almamak ve ilk rahatsızlıklarda bir uzman aramak daha iyidir.

Aslan

Temmuz ayı sağlık falı, Aslanları gastrointestinal sistemle ilgili olası sorunlar konusunda uyarır. Harika duygulara rağmen, aslanların duyguları zararlı yiyecek veya alkolle bastırma dürtülerini kısıtlaması daha iyidir.

Başak

Temmuz ayında Başaklar, havadaki bayram havasına rağmen iş şoku yaşayacak. Bu tür bir fanatizm baş ağrısı ve sırt ağrısı ile doludur. Bu nedenle, Temmuz ayı programınızı gözden geçirmeniz ve daha fazla hareketli aktivite tanıtmanız önemlidir: hareketsiz bir yaşam tarzını telafi etmek için.

Terazi

İkinci yaz ayında Terazi’nin sağlığı ılımlı olacak. Sadece iş anlarının neden olduğu ruh hali değişimleri onları rahatsız edebilir. Gözlerini daha sık dinlendirmeliler: beş dakikalık egzersizler çok yardımcı olacaktır.

Akrep

Sağlık sorunlarıyla karşı karşıyalar. Vücutta değil, sinir sisteminde bir sorun olacak. Meditatif uygulamalar ve diğer rahatlama yolları gerginliği azaltmak için iyi olacaktır.

Yay Burcu

Temmuz ayında Yay burcunun sağlığı onları memnun edecek. Ancak, özellikle ulaşım için dikkatinizi kaybetmemelisiniz: araba, scooter, bisiklet.

Oğlak

Oğlaklar ayında süper üretken olacak: işte her şey yoluna girecek ve kişisel yaşam da onları hayal kırıklığına uğratmayacak. Ancak, her şeyi aynı anda yapmak istemek zihinsel olarak yorucu olabilir. Temiz havada olsunlar, hafta sonları organizasyon ve yarışma ile ilgili hiçbir şey planlamayın.

Kova

Belki de bu ay Kova burcu sağlıklarına dikkat etmek zorunda kalacak. Hiçbir şey sizi rahatsız etmese bile, özellikle dişler için koruyucu bir muayeneye gidin.

Balık

Temmuz ayında balık, yiyecekle deney yapmamalıdır. Alışılmadık bir ürüne karşı belirgin olmayan bir alerji oluşabilir. Ayrıca burcun temsilcileri, zodyakın geri kalanı gibi kendilerini stresli durumlardan koruyamayacaklar ancak sinir sistemleri üzerindeki etkilerini azaltabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir